مدیرعامل و سازمان‌ها


 ،مهندس سعیدبشیریان بناب سرپرست
شرکت بهره‌برداری قطار شهری

مهندس ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز
 
 نظام پیشنهادات


 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
  آمار سايت
امروز : 174
ديروز : 266
ماه : 0
سال جاری : 0
كل : 80965
 
 مترو


 
تاریخ : چهارشنبه 22 شهريور 1396     |     کد : 180

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:

همت مشترک دولت و شهرداری در پشتیبانی از مترو، مزیت مهم شهر است

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: تلاش‌های شبانه‌روزی و هزینه‌گذاری‌های مداوم، موجب شده مترو در محدوده مرکزی شهر، اثرگذار واقع شود.

محمدصادق پورمهدی در مراسم افتتاح ایستگاه شماره ۷ خط یک قطار شهری تبریز با بیان این مطلب اظهار داشت: در سال‌های اخیر، مترو به عنوان یکی از مهم‌ترین موضوعات عمرانی، دغدغه مهم مدیریت استان بوده‌است.

وی اضافه کرد: همکاری تنگاتنگ  و همدلی دولت و شهرداری تبریز، با تلاش بی‌وقفه عوامل فنی و اجرایی، به ویژه در توسعه و تجهیز خطوط مترو، از مهم‌ترین مزیت‌ها و شاخص‌های  توسعه شهر تبریز است.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی یادآور شد: از مجموعه طول ۱۷.۲ کیلومتر خط یک، با ۱۸ ایستگاه، حدود ۸ کیلومتر، شامل تونل‌های عمیق بوده و عمیق بخش‌هایی از آن، به ۲۵ کیلومتر نیز می‌رسد؛ این حجم از عملیات عمرانی، کم‌نظیر بوده و قطعاً مدیریت استان از هیچ حمایتی برای پیشرفت پروژه فروگذار نخواهد بود.

پورمهدی با بیان این‌که تجهیز ایستگاه‌های مترو، با جدیت در دستور کار سازمان قطار شهری است، خاطرنشان کرد: با نصب پله‌های برقی و تکمیل محوطه‌سازی، استقبال شهروندان از مترو و در نتیجه، تاثیرگذاری ترافیکی و اجتماعی پروژه افزایش خواهد یافت.


بابک خاماچی
نوشته شده در   چهارشنبه 22 شهريور 1396  ساعت  11   توسط   بابک خاماچی    تعداد بازدید  145
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :