مدیرعامل و سازمان‌ها


 ،مهندس سعیدبشیریان بناب سرپرست
شرکت بهره‌برداری قطار شهری

مهندس ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز
 
 نظام پیشنهادات


 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
  آمار سايت
امروز : 173
ديروز : 266
ماه : 0
سال جاری : 0
كل : 80964
 
 مترو


 
تاریخ : چهارشنبه 22 شهريور 1396     |     کد : 181

سرپرست شهرداری تبریز:

مترو با ۱۰ ایستگاه فعال و ۶۰ واگن مجهز، در مسیر تکمیل و توسعه پیش می‌رود

سرپرست شهرداری تبریز اظهار داشت: مترو، مهم‌ترین اولویت توسعه شهر است و شهرداری تبریز، در کنار طرح‌های مختلف عمرانی، پیگیری این پروژه را به صورت راهبردی، در دست اجرا دارد.

محمدحسین اسحقی در حاشیه افتتاح ایستگاه شماره ۷ خط یک مترو، خاطرنشان کرد: ایستگاه شماره ۷ متروی تبریز، دهمین ایستگاه فعال متروی تبریز است که فرآیند مسافرگیری خود را آغاز کرده است.

وی اضافه کرد: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده، پله‌های برقی ایستگاه‌ها تامین شده و به زودی، برنامه نصب پله‌ها، با اولویت ایستگاه‌های پرتردد مرکز شهر، آغاز می‌شود.

سرپرست شهرداری تبریز با بیان این‌که روند تکمیل و تجهیز خط یک متروی تبریز، کاملاً آشکار است، اظهار داشت: تامین منابع مالی مترو، اولویت مالی و اقتصادی شهرداری تبریز است؛ همین امر موجب شده همزمان با خط یک، عملیات حفاری ایستگاه‌های خط دوم با شتاب تمام اجرا شود.

اسحقی یادآور شد: ماه گذشته، شاهد پایان حفاری ایستگاه دوم خط دوم مترو و خروج موفقیت‌آمیز تجهیزات حفاری TBM از مسیر زیرزمینی بودیم؛ با توجه به فاصله کم سایر ایستگاه‌های این خط، پیش‌بینی می‌شود در ماه‌های آتی، شاهد اتفاقات مهم در پیشرفت خط دوم خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: هم‌‌اکنون ۱۲ رام مترو معادل ۶۰ واگن، از ایستگاه ۱ خط یک تا میدان ساعت، به تناوب فعال هستند و به امید خدا، با تقویت و تکمیل ایستگاه‌ها، شرایط بهره‌برداری از مترو، روز‌به‌روز با کیفیت بهتری پیش خواهد رفت.


بابک خاماچی
نوشته شده در   چهارشنبه 22 شهريور 1396  ساعت  11   توسط   بابک خاماچی    تعداد بازدید  296
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :