مدیرعامل و سازمان‌ها
 
 مهندس سعید بشیریان بناب مدیرعامل
شرکت بهره‌برداری قطار شهری
مهندس ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز
 
 نظام پیشنهادات


 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
 مترو


 
تاریخ : دوشنبه 17 مهر 1396     |     کد : 198

تداوم پیروزی های تیم فوتسال شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز ؛

فاصله 5 ایستگاهی بهره برداری تا قهرمانی

تیم فوتسال شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه ؛ بعد از ظهر دیروز در یک بازی هجومی توانست با نتیجه 5 بر صفر تیم سازمان عون بن علی را شکست دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه ؛‌ از هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ فوتسال دسته اول کارکنان شهرداری تبریز جام فجر ؛ تیم بهره برداری توانست با به ثمر رساندن 5 گل ضمن کسب برتری برابر تیم سازمان عون بن علی ؛ شمار گل های زده خود را در این لیگ به عدد 100 برساند.

تیم فوتسال شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز برای کسب عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات باید به ترتیب تیم های شرکت توسعه عمران ، معاونت فرهنگی ،‌شهرداری منطقه 1 ،‌ شهرداری منطقه 4 و شورای شهر تبریز را شکست دهد.

از سوی دیگر تیم های 53 امتیازی سازمان آتش نشانی و شهرداری منطقه 4 نیز در تلاشند فاصله امتیازی خود با تیم ها اول و دوم جدول را کاهش داده و در کورس مدعیان قهرمانی این دوره از مسابقات بمانند که در هفته پیش رو و با انجام مسابقات هفته 26 تکلیف تیم های صدر جدولی معلوم خواهد شد.

شهرداری منطقه 1 نیز که تنها با اختلاف 2 امتیازی در جایگاه دوم ایستاده همچنان امیدوار است تا در هفته بیست و هشتم این مسابقات که در روز چهارشنبه 26 مهر ماه برگزار خواهد شد ، بتواند بر تیم فوتسال شرکت بهره برداری غلبه کند که کسب تنها یک مساوی نیز در نهایت احتمال قهرمانی قطارشهری ها را افزایش خواهد داد.

تیم های فوتسال شرکت بهره برداری با 66 امتیاز ،‌ شهرداری منطقه 1 با 64 امتیاز به ترتیب جایگاه اول و دوم جدول رده بندی مسابقات جام فجر را به خود اختصاص داده اند.


بابک خاماچی
نوشته شده در   دوشنبه 17 مهر 1396  ساعت  10:18   توسط   بابک خاماچی    تعداد بازدید  106
ویرایش شده در دوشنبه 17 مهر 1396 ساعت 10:54 توسط بابک خاماچی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :