مدیرعامل و سازمان‌ها
 
دکترایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز 
مهندس بهرام فرهخت
مدیرعامل شرکت بهره برداری
 
 اطلاعیه های مهم
 
 نظام پیشنهادات 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
  آمار سایت
امروز : 7
ديروز : 136
ماه : 5283
سال جاری : 1010443
تعدا مطالب : 496
كل : 1010443
 
 مترو


 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری :

مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه حمل و نقل

مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه حمل و نقل به گزارش روابط عمومی و فرهنگی ، بمناسبت 26 آذرماه روز ملی حمل و نقل ، مراسم تجلیل از تلاشگران حمل و نقل درون شهری و برون شهری با حضور مدیران عامل سازمان ها و شرکت های حوزه حمل و نقل شهرداری کلانشهر تبریز در سالن کنفرانس سازمان پایانه های مسافربری شهرداری کلانشهر تبریز برگزار گردید. در این مراسم خانم مهندس اندیش از زحمات بی دریغ کارکنان مترو در سال جاری تقدیر و تشکر نمود و در پایان مراسم به تعدادی از تلاشگران زحمت کش شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز نیز لوح سپاس اهداء گردید.
شنبه 29 آذر 1399

گزارش تصویری :

تصاویری از آئین افتتاح 4 ایستگاه از خط یک قطارشهری تبریز

تصاویری از آئین افتتاح 4 ایستگاه از خط یک قطارشهری تبریز به گزارش روابط عمومی و فرهنگی ، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران 4 ایستگاه از خط یک قطارشهری تبریز را بصورت آنلاین افتتاح نمود. ایستگاه شماره 9 (سردار ملی) واقع در میدان قطب و ایستگاه های 16و17و18 (میدان امام حسین(ع) ، شهید باکری و نور ) واقع در منطقه لاله تبریز در این مراسم به میزبانی شهرداری کلانشهر تبریز و سازمان قطارشهری تبریز افتتاح گردید.
شنبه 29 آذر 1399

گزارش تصویری :

گزارش تصویری مراسم گرامیداشت روز ملی حمل و نقل

گزارش تصویری مراسم گرامیداشت روز ملی حمل و نقل به گزارش روابط عمومی و فرهنگی ، طی مراسم گرامیداشت روز ملی حمل و نقل که توسط معاونت ترافیک شهرداری و کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی کلانشهر تبریز با رعایت تمامی نکات پروتکل های بهداشتی برگزار گردیده بود از تمامی مدیران مربوطه حمل و نقل درون شهری علی الخصوص از مهندس بهرام فرهخت مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز نیز تجلیل گردید .
چهارشنبه 26 آذر 1399

26 آذرماه روز ملی حمل و نقل گرامیباد

26 آذرماه روز ملی حمل و نقل گرامیباد روز ملی حمل و نقل عمومی را به تمامی همکاران عزیز در مجموعه شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز تبریک عرض می نمائیم. ( روابط عمومی و فرهنگی )
چهارشنبه 26 آذر 1399

گرامیداشت روز حمل و نقل عمومی

گرامیداشت روز حمل و نقل عمومی پیام تبریک مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز به مناسبت گرامیداشت روز حمل و نقل عمومی
چهارشنبه 26 آذر 1399

انتصاب جدید :

انتصاب مسئول جدید کارگزینی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز

انتصاب مسئول جدید کارگزینی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز به گزارش روابط عمومی و فرهنگی، طی پیشنهاد معاونت مالی و اقتصادی و ابلاغ حکم مسئولیت از سوی مدیرعامل محترم ، سرکارخانم مهندس آقامحمدی به عنوان مسئول کارگزینی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز منصوب گردید ، روابط عمومی و فرهنگی برای این عزیزه آرزوی موفقیت و سربلندی را از خداوند متعال خواستار است .
سه شنبه 25 آذر 1399

رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی

رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در ناوگان قطارشهری تبریز

رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی در ناوگان قطارشهری تبریز مهندس بهرام فرهخت : در متروی تبریز پروتکل های بهداشتی بیشتر از قبل رعایت شده و تمامی مسافرین در طول سفر خود از ماسک استفاده می نمایند.
دوشنبه 24 آذر 1399

گزارش تصویری :

فیلم مصاحبه مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز با برنامه تلویزیونی تبریزیم به مناسبت گرامیداشت روز حمل و نقل عمومی

فیلم مصاحبه مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز با برنامه تلویزیونی تبریزیم به مناسبت گرامیداشت روز حمل و نقل عمومی به گزارش روابط عمومی و فرهنگی ، مهندس بهرام فرهخت مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز طی مصاحبه تلویزیونی با برنامه تبریزیم از افتتاح ایستگاه میدان قطب، استقرار تیم های اورژانس در مترو جهت خدمت رسانی به مسافرین ، کاهش زمان انتظار مسافر در ایستگاه در آینده نزدیک خبر داد و گزارشاتی در خصوص دیگر مسائل مربوط به ناوگان قطارشهری تبریز به سمع و نظر شهروندان فهیم تبریز رسانید :
دوشنبه 24 آذر 1399

گزارش تصویری :

مصاحبه با مسافرین مترو در خصوص نحوه عملکرد و خدمات رسانی مترو در سال جاری

مصاحبه با مسافرین مترو در خصوص نحوه عملکرد و خدمات رسانی مترو در سال جاری به گزارش روابط عمومی و فرهنگی ، طی مصاحبه صدا وسیمای مرکز آذربایجان شرفی با شهروندان و مسافرین مترو اکثراً از عملکرد و خدمات رسانی متروی تبریز راضی بوده و تقدیر و تشکر نمودند.
يکشنبه 23 آذر 1399

استقرار تیم های اورژانس

استقرار تیم های اورژانس در متروی تبریز

استقرار تیم های اورژانس در متروی تبریز مهندس فرهخت از استقرار تیم های اورژانس در متروی تبریز خبر داد
شنبه 22 آذر 1399