مدیرعامل و سازمان‌ها
 
 مهندس سعید بشیریان بناب مدیرعامل
شرکت بهره‌برداری قطار شهری
مهندس ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز
 
 نظام پیشنهادات


 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
 مترو


 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز:

مترو تبریز به نمازگزاران عید قربان خدمات رسانی می کند

مترو تبریز به نمازگزاران عید قربان خدمات رسانی می کند قطارشهری تبریز از صبح روز دوشنبه (عید قربان) آماده خدمات رسانی به نمازگزاران عید سعید قربان است.
يکشنبه 20 مرداد 1398

آگهی؛

مزایده عمومی (200-98)

مزایده عمومی (200-98) شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد تا مالکیت سرقفلی " 1 باب مغازه تجاری " ومالکیت ششدانگ" 2 قطعه زمین با کاربری مسکونی" را با مشخصات مندرجه در جدول ذیل، از طریق مزایده‌ی عمومی به داوطلبان حقیقی و حقوقی، واگذار نماید:
يکشنبه 13 مرداد 1398

گزارش تصویری؛

بازدید معاون شهردار و رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر اهواز از مترو تبریز

بازدید معاون شهردار و رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر اهواز از مترو تبریز معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اهواز و رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اهواز به همراه هیئت همراه با حضور در مترو تبریز ؛‌ از بخش های مختلف آن بازدید کردند.
چهارشنبه 2 مرداد 1398

فراخوان اول؛

فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه گران مناقصه ی شماره (98-150)

فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه گران مناقصه ی شماره (98-150) شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه در نظر دارد تا عملیات نگهداری و تعمیرات خطوط ریلی،‌ سوزنها، ابنیه و تاسیسات مکانیکی و برقی واقع در مسیر،‌ پایانه ائل گولی و ایستگاه های فازهای 1 و 2 خط یک قطارشهری تبریز در سال 99-98 را از طریق ارزیابی کیفی و برگزاری مناقصه ی یک مرحله ای به پیمانکار ذیصلاح واگذار نماید:
چهارشنبه 26 تير 1398

به میمنت میلاد با سعادت امام رضا (ع) ؛

فعالیت متروی تبریز تا ساعت 9 شب افزایش یافت

فعالیت متروی تبریز تا ساعت 9 شب افزایش یافت با موافقت شهردار تبریز، از 23 تیرماه 1398 فعالیت متروی تبریز با یک ساعت افزایش تا ساعت 21 خواهد بود.
شنبه 22 تير 1398

مدیرعامل شرکت قطار شهری تبریز و حومه خبر داد:

بازگشت زمان مسافرگیری مترو تبریز به ساعت ۶:۳۰ صبح

بازگشت زمان مسافرگیری مترو تبریز به ساعت ۶:۳۰ صبح با بازگشت ساعت شروع به کار ادارات و دستگاه های اجرایی به زمان قبلی، قطار شهری تبریز از فردا سه شنبه از ساعت ۶:۳۰ صبح مسافرگیری می کند.
دوشنبه 17 تير 1398

مزایده شماره 140-2-98

واگذاری اجاره‌ی یکساله‌ی فضاهای تبلیغاتی داخل واگن های قطارشهری تبریز

واگذاری اجاره‌ی یکساله‌ی فضاهای تبلیغاتی داخل واگن های قطارشهری تبریز شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد تا فضاهای تبلیغاتی داخل واگن های خط یک ( مشتمل بر پخش آگهی از مانیتورها و نصب آگهی بر روی دستگیره ها و بدنه‌ی واگن ها ) را از طریق مزایده، به مدت یک سال به اجاره واگذار نماید .
شنبه 15 تير 1398

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز:

آماده همکاری در خصوص رعایت اصول و الزامات پدافند غیرعامل در مترو هستیم

آماده همکاری در خصوص رعایت اصول و الزامات پدافند غیرعامل در مترو هستیم اولین جلسه شورای پدافند غیرعامل با حضور جمعی از مسئولان و نمایندگان استانداری ،فرمانداری،ارتش، سپاه،نیروی انتظامی ،اورژانس وشهرداری درشرکت بهره برداری قطارشهری تبریز برگزار شد.
سه شنبه 11 تير 1398

آگهی؛

فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه‌ی شماره ( 120-2-98 )

فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه‌ی شماره ( 120-2-98 ) شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز و حومه در نظر دارد تا انجام "خدمات مسافری ،کنترل و فروش بلیت در ایستگاههای فاز اول و دوم خط یک قطار شهری تبریز در سال 99 -1398 " را به پیمانکار ذیصلاح واجد شرایط واگذار نماید.
دوشنبه 10 تير 1398

با تغییر ساعات کار ادارات آذربایجان شرقی ؛

مترو تبریز از اول تیرماه۹۸ ساعت ۶صبح مسافرگیری می کند

مترو تبریز از اول تیرماه۹۸ ساعت ۶صبح  مسافرگیری می کند به دنبال بخشنامه استانداری آذربایجان شرقی در خصوص تغییر ساعات کار ادارات و دستگاه های اجرایی ، قطارشهری تبریز از فردا شنبه اول تير از ساعت 6 اقدام به پذیرش مسافر خواهد کرد.
شنبه 1 تير 1398