مدیرعامل و سازمان‌ها
مهندس یعقوب هوشیار
 شهردار کلانشهر تبریز
مهندس پیمان علیپور
سرپرست  شرکت بهره برداری 
 
 اطلاعیه ها و مناسبت ها
 
 نظام پیشنهادات
 

 
 حراست و پیوندها
 
 پیوندهای ضروری

 
 
 لینک متروها


 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری:

بازدید شبانه مهندس علیپور از روند بهره برداری خط یک متروی تبریز

بازدید شبانه مهندس علیپور از روند بهره برداری خط یک متروی تبریز به گزارش روابط عمومی و فرهنگی ، مهندس پیمان علیپور سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه طی بازدید شبانه و سرزده خود از ایستگاه های فاز دوم خط یک در جریان روند بهره برداری و جابجایی مسافرین محترم مترو قرار گرفت و با حضور در کابین راهبری قطار با راهبران مترو در خصوص موارد مورد نیاز بحث و گفتگو کرد.
چهارشنبه 24 آذر 1400

تیتر خبری پذیرش مسافر :

از سرگیری مجدد پذیرش مسافر در ایستگاه سالار ملی متروی تبریز

از سرگیری مجدد پذیرش مسافر در ایستگاه سالار ملی متروی تبریز سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه گفت : ایستگاه سالارملی خط یک متروی تبریز از 17 آذرماه پذیرش مجدد مسافر خود را آغاز کرد.
چهارشنبه 17 آذر 1400

آشنایی با معاون فنی و عملیاتی شرکت :

مروری بر سوابق و رزومه کاری معاون فنی و عملیاتی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه

مروری بر سوابق و رزومه کاری معاون فنی و عملیاتی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه یکی از تغییرات مدیریتی شهرداری کلانشهر تبریز در تیرماه سال 1399 ، انتصاب مهندس اباذر نعمتی به عنوان معاون فنی و عملیاتی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه بود.
پنجشنبه 11 آذر 1400

آشنایی با معاون مالی و اقتصادی شرکت :

نگاهی بر سوابق و رزومه کاری معاون اداری، مالی و اقتصادی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه

نگاهی بر سوابق و رزومه کاری معاون اداری، مالی و اقتصادی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه یکی از تغییرات مدیریتی شهرداری کلانشهر تبریز در شهریور سال 1400 ، انتصاب مهندس یعقوب فتح الله زاده سردرودی به عنوان معاون اداری، مالی و اقتصادی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه بود.
پنجشنبه 11 آذر 1400

آشنایی با سرپرست جدید شرکت :

آشنایی با سوابق و رزومه کاری سرپرست جدید شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه

آشنایی با سوابق و رزومه کاری سرپرست جدید شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه یکی از تغییرات مدیریتی اخیر شهردارمحترم کلانشهر تبریز، انتصاب مهندس پیمان علیپور به عنوان سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه بود.
سه شنبه 9 آذر 1400

برگزاری نشست :

نشست صمیمی سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه با کارکنان راهبر مترو

نشست صمیمی سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه با کارکنان راهبر مترو مهندس پیمان علیپور سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز با نمایندگان کارکنان راهبر مترو دیدار و گفتگو کرد
سه شنبه 9 آذر 1400

تقدیر از واحد بازرسی :

تقدیر از مدیر بازرسی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه

تقدیر از مدیر بازرسی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه مهندس هاشم پور به عنوان مدیر نمونه بازرسی در سطح شهرداری تبریز معرفی گردید.
دوشنبه 8 آذر 1400

تیتر خبری دیدار :

دیدار صمیمانه مدیرعامل سازمان قطارشهری تبریز با سرپرست جدید شرکت بهره برداری

دیدار صمیمانه مدیرعامل سازمان قطارشهری تبریز با سرپرست جدید شرکت بهره برداری مهندس مصطفی مولوی فرد مدیرعامل سازمان قطارشهری تبریز و حومه با مهندس پیمان علیپور دیدار نمود
دوشنبه 8 آذر 1400

بازدید :

بررسی و پیگیری حمل و نقل ترکیبی در اولویت اول شرکت بهره برداری باید قرار گیرد

بررسی و پیگیری حمل و نقل ترکیبی در اولویت اول شرکت بهره برداری باید قرار گیرد به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی ،مهندس پیمان علیپور سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه ضمن بازدید از ایستگاه شماره 5 ( 29 بهمن ) در خصوص بررسی و پیگیری موضوع حمل و نقل ترکیبی تاکید نمود و اظهار کرد : باحمایت های شهردار محترم کلانشهر تبریز و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری بزودی باید این موضوع مرتفع گردد. مهندس علیپور در این بازدید در خصوص ایجاد گپ فیلرهای سکوی مسافری ایستگاه جهت امنیت مسافرین نیز تاکید نمود.
دوشنبه 8 آذر 1400

گزارش تصویری :

بازدید میدانی مهندس پیمان علیپور از پایانه ائل گؤلی

بازدید میدانی مهندس پیمان علیپور از پایانه ائل گؤلی به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، مهندس پیمان علیپور سرپرست جدید شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه در دومین روز کاری خود از واحدهای فنی و عملیاتی مستقر در پایانه ائل گؤلی و مرکز مدیریت کنترل و فرمان بازدید کرده و در جریان برخی از مشکلات کارکنان و دغدغه راهبران قرار گرفتند.
دوشنبه 8 آذر 1400