مدیرعامل و سازمان‌ها
مهندس یعقوب هوشیار
 شهردار کلانشهر تبریز
مهندس پیمان علیپور
سرپرست  شرکت بهره برداری 
 
 اطلاعیه ها و مناسبت ها
 
 نظام پیشنهادات
 

 
 حراست و پیوندها
 
 پیوندهای ضروری

 
 
 لینک متروها


 
 مقالات
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مقاله ؛

توسعه حمل و نقل محور (TOD) چیست؟

توسعه حمل و نقل محور (TOD) چیست؟ آمار جهاني نشان مي دهد در دهه هاي اخير، روند رو به گسترشي از سکونت جمعيت در نواحي شهري در حال جريان است. وجود ايستگاه هاي مترو به عنوان ميدان جاذبه اي عمل مي کند که به رشد انواع کاربري ها در محدوده پيرامون و حوزه نفوذ ايستگاه ها منجر مي شود.
چهارشنبه 8 آذر 1396

حقوق شهروندی را خودمان رعایت کنیم؛

چرا باید از مترو استفاده کرد؟

چرا باید از مترو استفاده کرد؟ در این مطلب سراغ این موضوع رفته‌ایم که استفاده از مترو چه مزایایی دارد تا بلکه شما که هنوز در تردید به سر می‌برید مجاب شوید و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید و یا اگر خواستید به دوستانتان که برای رفتن به محل کار از خودرو شخصی استفاده می‌کنند بگویید مترو چه مزایایی دارد.
سه شنبه 9 آبان 1396

مقاله ؛‌

بررسی تاثیرات آتش سوزی بر رفتار سگمنت های تونل مترو

بررسی تاثیرات آتش سوزی بر رفتار سگمنت های تونل مترو آتش سوزی های اخیر در مجرای تونل که در سراسر جهان رخ داده توجه به حفاظت از سازه های تونل ها از آتش غیر فعال را بالا برده ، از اینرو تونل های مترو که به عنوان یک پدافند غیرعامل به حساب می آید از اهمیت خاصی برخوردار است.
سه شنبه 17 مرداد 1396

مقاله ؛

جايگاه راهبر در قطارهاي خودكار و غير خودكار

جايگاه راهبر در قطارهاي خودكار و غير خودكار سيستم‌هاي مترو داراي راهبر هنوز هم در دنيا كارايي دارند. با اين وجود، بهره‌برداران در حال حاضر به خصوص در خطوطي كه به تازگي راه‌اندازي شده‌اند بيشتر با قطارهاي تمام اتوماتيك يا نيمه اتوماتيك كار مي‌كنند.
دوشنبه 16 مرداد 1396

مقاله منتشره شده در مجلات خارجی ؛

Computer Vision for Train Tracking System Using Discrete Wavelet Transform

Computer Vision for Train Tracking System Using Discrete Wavelet Transform امروزه سیستم های قطارشهری در مقایسه با خودروهای حمل و نقل عمومی و خصوصی دارای جذابیت های فراوانی هستند. دلیل این جذابیت دسترسی آسان به قطارهای شهری در مراکز شهر، زمان انتظار پایین، جابجایی مسافر با سرعت بالا و از همه مهمتر ایمنی بالای آن¬ها می باشد.
سه شنبه 3 مرداد 1396