مدیرعامل و سازمان‌ها
 
 مهندس سعید بشیریان بناب مدیرعامل
شرکت بهره‌برداری قطار شهری
مهندس ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز
 
 نظام پیشنهادات


 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
 مترو


 
تاریخ : سه شنبه 15 آبان 1397     |     کد : 304

گزارشی از مترو در روز مبارزه با استکبار جهانی ؛

رشد 4 برابری مسافر در 13 آبان 97

آمار پذیرش مسافر روز 13 آبان 1397 در ایستگاه میدان ساعت 4 برابر بیشتر از روزهای عادی بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه ؛ "سعید بشیریان بناب" با اعلام این مطلب اظهار داشت:‌ مردم شهید پرور کلانشهر تبریز همانند گذشته با عمل به منویات مقام معظم رهبری ، 13 آبان 1397 برگ زرینی در تاریخ انقلاب ثبت کردند و شرکت بهره برداری قطارشهری مفتخر است که توانست در این روز بخشی از راهپیمایان را به مقاصد خود برساند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه افزود: ایستگاه میدان ساعت، امسال یکی از روزهای پر ازدحام خود را در 13 آبان امسال سپری کرد و همکاران ما علاوه بر انجام وظایف خدمات رسانی خود،‌ با توزیع پوستر به راهپیمایان و آراستن ایستگاهها با تصاویری به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ؛ همگام با مردم در راهپیمایی شکوهمند این روز شرکت کردند.

ایستگاه میدان ساعت در 13 آبان 1397
ایستگاه میدان ساعت در 13 آبان 1397

بشیریان در پایان با اشاره به تمهیدات شرکت بهره برداری در این روز خاطرنشان ساخت: با توجه به استقبال عظیم مردمی برای سفر با مترو , اقدام به اعزام قطار فوق العاده به مسیر شدیم تا ضمن جلوگیری از اتلاف وقت مسافران در ایستگاه ها ، گامی در راستای جلب رضایت همشهریان برداشته شود.

همچنین مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز در این روز با حضور سرزده در برخی از ایستگاهها های محدوده ی فعال مترو از نزدیک بر نحوه ی سرویس دهی و پذیرش مسافران نظارت نمود.


سیدهادی شاطرموسوی