مدیرعامل و سازمان‌ها
 
 مهندس سعید بشیریان بناب مدیرعامل
شرکت بهره‌برداری قطار شهری
مهندس ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز
 
 نظام پیشنهادات


 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
 مترو


 
تاریخ : يکشنبه 20 آبان 1397     |     کد : 305

در گفتگو با عضو تیم ملی انجمن پاورلیفتینگ ایران مطرح شد ؛

ورزش حرفه ای با کار منافاتی ندارد

پشت هر موفقیتی " انگیزه " نهفته و اگر فردی عزم جدی برای هدفی بزرگ داشته باشد ، حتماً در آن موفق خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه ؛ فرید محمد پوریان جانفشان پس از کسب عنوان قهرمانی مسابقات اروپا - آسیایی پاورلیفتینگ که در کشور ترکیه برگزارشد، اظهار داشت :‌ فعالیت کاری مانعی برای ادامه ورزش حرفه ای نیست و اگر انگیزه لازم در فردی باشد قطعاً با تلاش و پشتکار فراوان به موفقیت ختم خواهد شد.

عضو تیم ملی انجمن پاورلیفتینگ ایران (WPA) درباره شرایط جسمانی خود پیش از اعزام به مسابقات اروپا - آسیایی افزود: با وجود مصدومیت و آسیب دیدگی های شدید و نظر پزشکان متخصص که بنده را از انجام ورزش تا پایان عمر منع کرده بودند ؛ از 2 سال پیش ورزش حرفه ای را آغاز کردم و توانستم خود را آماده مسابقات انتخابی تیم ملی نمایم.

وی ادامه داد :‌ پس از اتمام ساعات فعالیت کاری خود که در روزهای شیفت تا ساعت 20:30 تداوم داشت، تا ساعت 24 تمرین کردم و از سوی کادر فنی تیم ملی ، پیش از اعزام به مسابقات برای کسب اطمینان از وضعیت آمادگی بنده 3 بار رکورد گیری کردند که همانند گذشته موفقیت آمیز بود.

"جانفشان" در بخش دیگری از سخنان خود درباره سطح و کیفیت مسابقات گفت : با حضور 214 ورزشکار از کشورهای مطرح جهان در استانبول ترکیه ، مسابقات به صورت تک لیفت و تک پرس برگزار شد که در گروه وزنی 75 کیلو توانستم با غلبه بر وزنه 210 کیلویی در میان 15 ورزشکار عنوان نخست را کسب نمایم.

وی در پایان خاطرنشان ساخت :‌ 2 آذر امسال ،‌ مسابقات انتخابی تیم ملی مجدداً برگزار خواهد شد که در تلاشم خود را آماده این مسابقات نمایم.

فرید جانفشان یکی از کارکنان ورزشکار شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز است که پیش از این نیز توانست بود در رشته ورزشی پینگ پنگ و در مسابقات داخلی کارکنان شهرداری های کلانشهر تبریز عنوان چهارم را به خود اختصاص دهد.


سیدهادی شاطرموسوی