مدیرعامل و سازمان‌ها
 
 مهندس سعید بشیریان بناب مدیرعامل
شرکت بهره‌برداری قطار شهری
مهندس ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز
 
 نظام پیشنهادات 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
 مترو


 
تاریخ : سه شنبه 11 تير 1398     |     کد : 347

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز:

آماده همکاری در خصوص رعایت اصول و الزامات پدافند غیرعامل در مترو هستیم

اولین جلسه شورای پدافند غیرعامل با حضور جمعی از مسئولان و نمایندگان استانداری ،فرمانداری،ارتش، سپاه،نیروی انتظامی ،اورژانس وشهرداری درشرکت بهره برداری قطارشهری تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز؛ "سعید بشیریان بناب"‌ در این جلسه اظهار داشت:‌ بکار گیری و رعایت صحیح الزامات پدافند غیرعامل در مترو، برای ایجاد بازدارندگی در مقابل حوادث و تداوم سفرهای ایمن مسافران نقش مهمی را ایفا می کند. 

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز افزود: با رفع نواقصات موجود در خط یک مترو و فراهم سازی بسترهای لازم با الهام از الزامات پدافند غیرعامل در مراحل اجرا؛ توانمندی این شرکت در مقابله با حوادث مختلف وخطرات احتمالی افزایش می دهد. 

"بشیریان" در پایان سخنان خود با بیان اینکه برای پیشبرد اهداف تعالی این حوزه نیازمند مشارکت همه دستگاه های مرتبط با این حوزه هست ، خاطرنشان ساخت: شرکت بهره برداری مترو آماده همکاری برای بکارگیری اصول و الزامات پدافند غیرعامل بوده و این جلسه آغازی برای اقدامات راهبردی بعدی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری ؛‌ در پایان این جلسه ،‌حاضرین ضمن بازدید از بخش های مختلف مجموعه قطارشهری،‌ در جریان آخرین اقدامات اجرایی مترو در حوزه پدافند غیرعامل قرار گرفتند.


سیدهادی شاطرموسوی