مدیرعامل و سازمان‌ها
 
 مهندس سعید بشیریان بناب مدیرعامل
شرکت بهره‌برداری قطار شهری
مهندس ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز
 
 نظام پیشنهادات 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
 مترو


 
تاریخ : يکشنبه 31 شهريور 1398     |     کد : 359

مديرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبريز :

مترو تبريز ، اول مهر رايگان است

در راستای ترغیب برای استفاده از حمل و نقل عمومی و همراهی برای روان سازی ترافیک ، مترو تبریز اول مهر برای دانش آموزان و دانشجویان رایگان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز؛ مدیرعامل مترو با اعلام این مطلب اظهار داشت: در راستای رفاه حال همشهريان و به منظور همراهی برای کاهش ترافيک ناشی از بازگشايی مدارس و دانشگاهها ،‌ شرکت بهره برداری قطارشهری بر آن شده که در مسير ائل گولی تا ميدان ساعت در روز اول مهر خدمات رايگان به دانش آموزان و دانشجويان ارائه دهد. 

سعید بشیریان  با بيان اينکه همه ايستگاه های مترو به غير از ايستگاه ميدان قطب ،‌ در محدوده ياد شده فعال خواهند بود؛ افزود : دانش آموزان ، دانشجويان  می توانند از ساعت 6:30 الی 21 از خدمات شرکت بهره برداری قطارشهری تبريز بهرمند شوند.

بشيريان در بخش ديگرى از سخنان خود با اشاره به روند رو به رشد پذيرش مسافر در مترو ، از شهروندان خواست با رعايت آداب فرهنگى در مواقع ازدحام مسافر، مجموعه قطارشهرى را در ارائه خدمات بهينه يارى فرمايند.

مديرعامل شركت بهره بردارى قطارشهرى تبريز در پایان، حضور آقايان در واگن بانوان را مصداق تعدى به حقوق شهروندى دانسته و از بانوان نیز خواست در مواقع ازدحام مسافر واگن مختص خود را براى سفر انتخاب نمايند.


سیدهادی شاطرموسوی