مدیرعامل و سازمان‌ها
 
 مهندس سعید بشیریان بناب مدیرعامل
شرکت بهره‌برداری قطار شهری
مهندس ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز
 
 نظام پیشنهادات 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
 مترو


 
تاریخ : يکشنبه 14 مهر 1398     |     کد : 360

مدیر عامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز خبرداد؛

آغاز سومین سال فعالیت "قطار دانایی"در مترو

حرکت فرهنگی - آموزشی قطار دانایی وارد سومین سال فعالیت خود شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز؛ سعید بشیریان با اعلام این مطلب اظهار داشت: "قطار دانایی" بخشی از راهبرد فرهنگی - اجتماعی مجموعه های شهرداری و قطارشهری است که از بدو تاسیس مترو در تبریز با هدف ترویج آموزش های شهروندی و فرهنگ حاکم بر مترو در سالهای اخیر به گروه های مختلف جامعه تعلیم داده می شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز افزود: در این طرح کارشناسان مجرب این شرکت با همکاری اداره کل آموزش و پروش استان و جمعی از دانشگاه های منطقه به منظور پیشبرد اهداف فرهنگی - اجتماعی در راستای ترغیب عمومی برای استفاده صحیح و حداکثری از وسایل حمل و نقل عمومی به ویژه مترو، آموزش های لازمه را ارائه می دهند.

بشیریان با اشاره به اهداف و ثمرات این طرح تصریح کرد: با اجرای این طرح، همه ساله ضمن افزایش مسافر پذیری مترو تبریز، عموم مسافران به خصوص دانش آموزان و دانشجویان با آگاهی از نکات ایمنی و پیشگیری از خطرات احتمالی حوزه مسافری به مقاصد خود سفر می کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز از دیگر ثمرات اجرای طرح قطار دانایی را افزایش رعایت انضباط عمومی دانسته و یادآور شد: قطارشهری با فعالیت 15 ساعته در روز و جابه جایی بیش از 12 هزار نفر با همکاری مسافران فهیم قطارشهری توانسته همانند سطح شهر،‌ محیط پاک و به دور از آلودگی را فراهم ساخته و بر شعار "تبریز شهر همیشه تمیز" صحه گذارد.

بشیریان در پایان توزیع کتابچه ، بروشور و پازل های آموزشی فرهنگی را از اقدامات این شرکت دانسته و از استقبال مطلوب مدارس از این طرح در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی قطارشهری تبریز طرح قطار دانایی از مهر امسال آغاز و تا انتهای اردیبهشت سال آینده ادامه خواهد داشت.


سیدهادی شاطرموسوی