مدیرعامل و سازمان‌ها
 
دکترایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز 
مهندس بهرام فرهخت
مدیرعامل شرکت بهره برداری
 
 اطلاعیه های مهم
 
 نظام پیشنهادات 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
  آمار سایت
امروز : 7
ديروز : 136
ماه : 5283
سال جاری : 1010443
تعدا مطالب : 496
كل : 1010443
 
 مترو


 
تاریخ : پنجشنبه 16 آبان 1398     |     کد : 363

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز:

ایجاد ارتباط شرکت بهره‌برداری با شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه رینوتکس

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز ایجاد ارتباط این شرکت با شرکت های دانش بنیان را یکی از اهداف حضور نمایشگاه رینوتکس عنوان کرد.

سعید بشیریان هدف از حضور در نمایشگاه رینوتکس را نمایش توانمندی، معرفی نیازهای مصرفی و ایجاد ارتباط شرکت بهره برداری با شرکت های دانش بنیان و محققان و پژوهشگران عنوان کرد.

او همچنین خبر داد: در راستای شناسایی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان قطعات مورد نیاز قطارشهری ، از سوی کارشناسان مترو پیشنهاد راه اندازی پرتال جامع در این خصوص ارائه شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز افزود: طبق بررسی های به عمل آمده در خصوص تهیه و تولید نیازهای مصرفی در مجموعه مترو مشخص شد که شرکت های داخلی در حوزه قطعات مکانیکی و الکترونیکی توان تولیدبرخی نیازهای ما را دارند.

بشیریان ادامه داد: درصورت تولید این قطعات در داخل کشور علاوه بر اشتغال آفرینی و جلوگیری از خروج ارز برای واردات این قطعات، در قطارهای شهری کشور نیز از محصولات تولید داخلی استفاده خواهند کرد و علاوه بر آن نیز می توان به حضور در بازارهای جهانی و صادرات نیز برنامه ریزی کرد.

حسن نوری مسئول غرفه شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز نیز در خصوص اقدامات انجام یافته آن شرکت در طول برگزاری نمایشگاه اظهار داشت: در این نمایشگاه با تعدادی شرکت و فرد متخصص وارد مذاکره شدیم و طرفین توانستند نیازها و توانمندی های خود را معرفی کنند که قرار است پس از اتمام نمایشگاه وارد مذاکرات مستقیم شویم.

او در ادامه سخنان خود از قول های مساعد کارشناسان استانداری آذربایجان شرقی نیز برای همکاری در حوزه های متعدد خبرداد.

نوری در پایان آموزش مفاهیم قطارشهری، نمایش کلیپ هایی توسط ویدیو پروژکتور و ارائه ۱۵ محور برای نیازهای پژوهشی شرکت را از جمله اقدامات بهره برداری مترو تبریز در نمایشگاه رینوتکس عنوان کرد.


PDF چاپ چاپ