مدیرعامل و سازمان‌ها
 
دکترایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز 
مهندس بهرام فرهخت
مدیرعامل شرکت بهره برداری
 
 اطلاعیه های مهم
 
 نظام پیشنهادات 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
  آمار سایت
امروز : 0
ديروز : 5
ماه : 4647
سال جاری : 1010216
تعدا مطالب : 466
كل : 1010216
 
 مترو


 
تاریخ : سه شنبه 5 آذر 1398     |     کد : 364

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز:

آمار روزانه مسافران مترو تبریز به 15 هزار نفر رسید / رشد 15 درصدی آمار مسافران مترو تبریز

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز از افزایش 15 درصدی آمار مسافری مترو تبریز خبر داد.

سعید بشیریان بناب با اعلام این مطلب اظهارداشت: همزمان با 24 آبان، آغاز سهمیه بندی بنزین روزانه به تدریج بر تعداد مسافران قطارشهری تبریز افزوده شده و مردم استقبال خوبی از این وسیله حمل و نقل عمومی پاک داشته اند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز افزود: در 12 روز گذشته تعداد مسافران مترو تبریز به 15 هزار نفر افزایش داشته که نسبت به گذشته به طور متوسط با رشد 15 درصدی مواجه بوده است.

او یادآور شد: قطار شهری تبریز با برخورداری از ۱۰ ایستگاه فعال از ائل گلی تا میدان ساعت و خدمات دهی از ساعت ۶:۳۰ تا ۲۱، ارزان ترین مترو را در مقایسه با دیگر شهرهای کشور دارد.

بشیریان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهتمام جدی شهرداری و شورای اسلامی شهر برای بهره برداری سریع از کل خط یک ، ابراز امیدواری کرد که با الحاق ایستگاه های جدید به مسیر خدمات رسانی بهره برداری ، آمار مسافران رشد چشمگیری داشته باشد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز در پایان با اشاره به ازدحام عمومی ایستگاهها در ساعات خاص، از مسافران خواست برای سهولت در سیر، از حضور حداکثری در یک نقطه خاص از سکوی قطار خودداری نمایند تا ایمنی عمومی تامین شود.


PDF چاپ چاپ