مدیرعامل و سازمان‌ها
 
مهندس بهرام فرهخت مدیرعامل
شرکت بهره برداری قطارشهری 
مهندس ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز
 
 نظام پیشنهادات 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
 مترو


 
تاریخ : يکشنبه 28 ارديبهشت 1399     |     کد : 394

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز تاکید کرد:

ضرورت بروزرسانی استراتژی های راهبردی شرکت بهره برداری قطار شهری

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز بر ضرورت بروز رسانی استراتژی های راهبردی این شرکت تاکید کرد.

بهرام فرهخت در آیین تکریم مدیرعامل پیشین و معرفی مدیر عامل جدید شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز که با حضور رسول موسایی قائم مقام شهردار تبریز برگزار شد اظهار کرد:مطابق اساسنامه شرکت بهره برداری این شرکت اهداف معیّن و مشخصی دارد که برای تحقق این اهداف نیازمند برنامه ریزی دقیق و جامع هستیم .

وی خاطرنشان کرد: خوشحالم که در خدمت دوستان قدیمی و خانواده حمل ونقل ریلی خواهم بود و نزدیک ۱۵ سال است که با مشکلات و مسائل فنی این پروژه مانوس هستم و در این ۱۵ سال همواره همراه و همگام با این مجموعه بوده ام.
 
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز همراهی و تعامل ویژه سازمان قطار شهری تبریز و حومه و شرکت بهره برداری قطار شهری را مورد توجه قرار داد و گفت: تحقق برنامه های پیش رو بدون شک با همراهی و همکاری های مشترک دو مجموعه و تلاش تک تک همکاران محقق خواهد شد و جا دارد از همراهی های مهندس مصطفی مولوی مدیرعامل سازمان قطار شهری نیز در راستای همراهی ها و راهنمایی‌هایشان تقدیر و تشکر کرده باشم.
 
وی ضمن تقدیر از زحمات مدیر عامل پیشین این شرکت افزود: جا دارد از زحمات دوست و همکار ارجمندم آقای مهندس بشیریان تقدیر و تشکر کنم که تلاش های ارزشمندی برای مجموعه شرکت بهره برداری انجام داده اند و در تصدی پست جدید مدیر عاملی سازمان تاکسیرانی،  آرزوی توفیق برای ایشان دارم.

گفتنی است در این آیین ضمن تقدیر از زحمات مهندس بشیریان مدیر عامل سابق شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز ، مهندس بهرام فرهخت به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت معرفی شد.


سیدهادی شاطرموسوی