مدیرعامل و سازمان‌ها
 
دکترایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز 
مهندس بهرام فرهخت
مدیرعامل شرکت بهره برداری
 
 اطلاعیه های مهم
 
 نظام پیشنهادات 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
  آمار سایت
امروز : 0
ديروز : 5
ماه : 4647
سال جاری : 1010216
تعدا مطالب : 466
كل : 1010216
 
 مترو


 
تاریخ : يکشنبه 13 مهر 1399     |     کد : 486

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز:

شهروندان در فضای داخلی مترو از ماسک استفاده کنند

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز خواستار استفاده مسافرین مترو از ماسک و خودداری از درآوردن ماسک در فضای داخلی مترو شد.

به گزارش روابط عمومی و فرهنگی ، مهندس بهرام فرهخت مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز در گفتگو با برنامه تلویزیونی «تبریزیم» با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی در مترو توسط مسافرین تاکید کرد و گفت: گاهی مشاهده می شود تعداد اندکی از مسافرین پس از سوار شدن به قطار، ماسک خود را از صورت برداشته و این امر باعث نارضایتی و هتک حرمت به دیگر مسافرین عزیز می شود.
او افزود: با وجود اینکه مامورین مربوطه به مسافرین تذکر می دهند ولی برخی از مسافرین توجه خاصی به این وضعیت ندارند. خواهشمندیم تمامی مسافرین عزیز حتما در داخل قطار نیز در طول سفر خود از ماسک استفاده نمایند.
مهندس فرهخت خاطرنشان کرد: ایستگاه ها و داخل قطارها به صورت مداوم با دستگاه فوگر سرد ضدعفونی می شود و فرهنگ سازی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت فیلم در داخل مونیتورهای داخل قطار پخش می شود.
وی افزود : ساعات خدمات رسانی مترو در فاز اول و دوم (حد فاصل ایستگاه میدان ائل گلی تا ایستگاه میدان کهن) از ساعت ۰۶:۳۰ صبح تا ۲۱:۰۰ شب است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز ادامه داد: همچنین در فاز سوم خط یک (حد فاصل ایستگاه میدان کهن تا ایستگاه نور) از ساعت ۹ صبح تا ۱۴:۳۰ ظهر با زمان انتظار ۱۳ دقیقه است و در تلاش هستیم زمان خدمات رسانی را تا پایان سال افزایش دهیم.PDF چاپ چاپ