مدیرعامل و سازمان‌ها
 
دکترایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز 
مهندس بهرام فرهخت
مدیرعامل شرکت بهره برداری
 
 اطلاعیه های مهم
 
 نظام پیشنهادات 
 
 
 پیوندهای ضروری
 
  آمار سایت
امروز : 0
ديروز : 5
ماه : 4647
سال جاری : 1010216
تعدا مطالب : 466
كل : 1010216
 
 مترو


 
تاریخ : دوشنبه 14 مهر 1399     |     کد : 487

برگزاری جلسه با شرکت توزیع برق تبریز :

نشست مشترک مجموعه قطارشهری تبریز با شرکت توزیع برق تبریز

اصلاح تعرفه برق مصرفی متروی تبریز

به گزارش روابط عمومی و فرهنگی ، نشست مشترک فی مابین شرکت بهره برداری قطارشهری و سازمان قطارشهری با شرکت توزیع برق تبریز در خصوص حل مسائل فی مابین و به خصوص اصلاح تعرفه برق مصرفی قطارشهری تبریز برگزار گردید.
مهندس بهرام فرهخت مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز با اشاره به نامه مدیرعامل برق منطقه ای متذکر گردیدند که در نامه مذکور راه برای بررسی و مساعدت ممکنه بسته نشده و موضوع نیاز به بررسی دارد. مضافاً اینکه تفکیک برق مصرفی خط قطارشهری با ایستگاه و روشنایی ایستگاه مسیر را غیر عملی دانسته و در مقایسه با اقدامات و رویکرد مشابه در کلانشهرهای دیگری که از قطارشهری استفاده می نمایند ، موضوع را نامتعارف دانستند.
مهندس بهرام فرهخت مدیرعامل شرکت بهره برداری تاکید کرد : پس ازبحث های فنی و کارشناسی مفصل در خصوص تفسیر نحوه تخصیص تعرفه قطارشهری براساس تعرفه های ابلاغی شرکت برق و نیز ماده 13 قانون حمایت از سامانه های حمل و نقل ریلی شهری ، مقرر شود درخواست مستند قطارشهری تدوین و به شرکت توزیع جهت انعکاس به آقای دکتر رجب نظری ، ارسال شود.
در این راستا مقرر شد موضوع توسط تیمی مشترک متشکل از نمایندگان طرفین خاص ، بررسی میدانی گردیده و اقدامات جبرانی سیاستگذاری گردد.
مهندس کاظمی مدیرعامل شرکت توزیع برق نیز در این جلسه گفت : پس از یقین و تکلیف کاربران ساختمانی و تجاری خدماتی فوق الذکر و تعیین تکلیف خسارات وارده ، موضوع برق قطار و ایستگاه ها و تاسیسات مرتبط با قطار با تفسیر مساعد با تعرفه کشاورزی تسویه حساب گردد و از تفسیر دیگر در این ارتباط چشم پوشی شود.
 


PDF چاپ چاپ