مدیرعامل و سازمان‌ها
مهندس یعقوب هوشیار
 شهردار کلانشهر تبریز
مهندس پیمان علیپور
سرپرست  شرکت بهره برداری 
 
 اطلاعیه ها و مناسبت ها
 
 نظام پیشنهادات
 

 
 حراست و پیوندها
 
 پیوندهای ضروری

 
 
 لینک متروها


 
تاریخ : يکشنبه 3 بهمن 1400     |     کد : 729

پیام تبریک :

پیام تبریک سرپرست شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه

مهندس پیمان علیپور به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت بانوی عالم خلقت جهان حضرت فاطمه الزهرا(س) و گرامیداشت مقام و منزلت مادر و روز زن پیامی صادر کرد :

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

اِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ، فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ، إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الأبْتَرُ

دخت گرامی نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا(س) شجره طیبه‌ای است که برکت وجودش، سرچشمه دل‌ شیفته مؤمنانی است که در نظام هستی در پی آب حیات می‌گردند. وجود مقدس حضرت فاطمه زهرا(س)، اسوه شگفت طهارت، تقوی و معنویت در پیشگاه ذات اقدس الهی و ائمه‌ معصومین(ع) از عظمت و منزلتی بی‌بدیل برخوردار بوده و زندگی درخشان این بانوی بزرگوار، الگویی برای نوع بشر به ‌ویژه زنان مسلمان و یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است.

زنان نقشی مهم و تعیین‌کننده در اداره امور خانواده و جامعه دارند. پرورش‌یافتگان در دامان مهر مادرانِ نیکوسرشت، اقتصاد، اجتماع، فرهنگ، نیروی کار و زمینه‌های تعالی و رشد کشور را می‌سازند و این نقش، بی‌بدیل و ممتاز است.

در این میان زنان شاغل به دلیل ایفای همزمان دو نقش شریف و شگرف، یکی در کاشانه و دیگری در محیط کار، شایسته تحسین و قدردانی مضاعف هستند.

اینجانب به نمایندگی از کارکنان شرکت بهره برداری قطارشهری تبریز و حومه ، ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، این میلاد فرخنده و خجسته را به تمامی مادران و بانوان ایران اسلامی به ویژه همکاران ارزش‌آفرین در متروی تبریز تبریک و تهنیت عرض کرده و آرزو دارم که بانوان توانمند و پرتلاش این مجموعه همچون گذشته باانگیزه و با دلی سرشار از مهر به خدمت، منشاء اقدامات مهم و مؤثر بوده و موجبات اعتلای این مجموعه را فراهم آورند، ان‌شاءالله.


PDF چاپ چاپ